19. KOLO

19.03.2018 11:53

Luby – Horažďovice 3:3 (2:0, 1:2, 0:1)

Domácí vstoupili do zápasu lépe a v 8. min se opakovanou střelou z pravého křídla prosadil Martykán. Tentýž hráč pálil tvrdě v 11. min v přesilovce od modré a jeho střelu na hranici brankoviště tečoval Kašpar. Ze své převahy domácí již v první třetině více nezužitkovali.

Vedení domácí ukolíbalo, hosté se naopak ve druhé třetině osmělili a dokázali vyrovnat, když se nejprve v 29. min prosadil Přerost a v 37. min Sosna. Lubům vrátil vedení o minutu později Malát. Ve třetí třetině měly Luby opět územní převahu, ale všechny jejich střelecké pokusy likvidoval výtečně chytající Tábor v brance Horažďovic. Hosté dokázali v 48. min z brejkové situace srovnat na 3:3 a tento stav již ubránili.

Branky: Martykán, Kašpar, Malát – Přerost, Sosna, Funda. Vyloučení: 2:3. Rozhodčí: Pressl Ondřej, Hrdlička.

Katovice-Drahonice   4:8  (1:4,2:1,1:3)