2. kolo

30.10.2011 08:41

Branky: Milan Müller, Krůček 4, Jílek, Pikard (as. Burket 5, Martin Müller, Kotek, Jílek, Chrenšč 2) – Ryšavý, Šašek, Korál (as. Broža, Šašek, Feix). Rozhodčí: Vondráček – Vacek, Škoda. Vyloučení: 10:13, navíc Šašek (Sušice) 10´OT za nesportovní chování. Využití: 3:1. Diváků: 10.

DRAHONICE – HORAŽĎOVICE 13:1 (5:0, 7:1, 1:0). Drahonice od prvních minut dokázaly svoji velkou převahou přetavit v góly. Výborně kombinovaly, hlavně dvojice Čadek – Havel byla k neudržení. Horažďovičtí celý duel na hru soupeře odpověď nenašli, skóre mohlo být i vyšší.

Branky: Čadek 6, Havel 3, Brejcha 2, Žák, M. Maroušek (as. J. Maroušek 8, Brejcha, Václav Častoral, Čadek, Toman, Procházka 2, M. Maroušek) – Lukáš Sosna (as. Funda). Rozhodovali: Vacek – Hájek, Gross. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Oslabení: 2:0. Diváků: 10.

LUBY – DIORIT 3:7 (0:1, 1:4, 2:2). Průměrné a celkově vyrovnané utkání rozhodla druhá třetina, ve které Diorit dal čtyři góly a potom už si až do konce zápasu vedení pohlídal. Snaha mužstva Start Luby v závěru stačila už jen na zmírnění porážky.

Branky: Jindra, Topinka, Spurný (as. Pikhart, Kašpar, Hochman) – Boška 2, Staněk, Polák, Vlček, Čadek, M. Bažata (as. Vlček, J. Kolman ml. 2, Staněk, Čadek, Polák, Řehoř, Boška). Sudí: Hájek – Vacek, Andrle. Vyloučení: 3:7. Využití: 2:1. Diváků: 25.