Výsledky

8.kolo - Šlágr kola skončil hromadnou bitkou !

08.12.2011 20:10

CEHNICE – LUBY 4:4 (1:1, 1:2, 2:1). Západočeši byli v zápase kombinačně i hokejově lepší a konečný výsledek je pro ně určitě zklamáním. Cehnice spoléhaly hlavně na pozornou obranu a když Hála vychytal v samém závěru dvě čisté šance Lub, získal pro ně velmi cenný bod.

Branky: 48., 52. Srb, 1. Boška, 31. Poláček (as. Boška 2, Čadek, Poláček, Kolman) – 34., 51. R. Pikhart, 28. Malát, 1. Spurný (as. Malát 3, Ostrovský). Rozhodčí: Hájek – Krejčí, Mašek. Vyloučení: 2:2, navíc Janoušek (Luby) 10´OT. Bez využití. Diváků: 30.

HORAŽĎOVICE – DRAHONICE nedohráno. Zápas, který měl být šlágrem kola, byl od začátku druhé třetiny plný faulů, urážek aktérů utkání a diskuzí. Vše pak vyvrcholilo v čase 35.30 hromadnou bitkou obou mužstev. Hlavní rozhodčí následně utkání předčasně ukončil za stavu 1:1. Sportovně technická komise OSLH provedla oboustrannou kontumaci 5:0 a 0:5. Řídili: F. Vavruška – Šebesta, Vrba.

SUŠICE – KATOVICE 3:0 (1:0, 0:0, 2:0). Vyrovnaný zápas, i když v úvodu měli více ze hry Katovičtí. Domácí ale postupně srovnali krok a v závěru první třetiny šli do vedení. Skóre se pak měnilo až ke konci duelu dvěma slepenými góly Sušice a podržel ji gólman.

Branky: 18. Feix, 51. P. Lemberger, 53. Korál (as. Vávrů, Zahálka). Řídili: Štěrba – Veverka, Mergl. Vyloučení: 6:7, navíc M. Lemberger (Sušice) 20 za nesportovní chování, Ryšavý (Sušice) 5+OK, Jílek (Katovice) 5+OK. Bez využití. Diváků: 60.

7. kolo

02.12.2011 12:48

HORAŽĎOVICE – LUBY 5:2 (1:2, 1:0, 3:0). Oba týmy se od začátku snažily hrát hokej, a tak měl zápas celých šedesát minut velmi dobrou úroveň.
V závěrečné třetině měly Luby více ze hry, ale góly naopak stříleli z rychlých protiútoků hráči Horažďovic.

Branky: 7. Luboš Sosna, 21. M. Sosna, 52. Přerost, 53. Šrámek, 53. Funda (as. Šrámek, Luboš Sosna, M. Sosna, Finger) – 11. Malát, 15. Kašpar (as. R. Pikhart, Spurný, K. Pikhart). Řídili: Řehoř – Šebesta, Mašek. Vyloučení: 2:3. Bez využití. Diváků: 30.

DRAHONICE – SUŠICE 1:5 (1:3, 0:0, 0:2). Drahoničtí roli favorita zápasu vůbec nezvládli, mužstvu se nedařilo téměř nic. Toho dokázali nadšeně bojující hráči Sušice dokonale využít a zaslouženě si připsali dva body.

Branky: 18. Zeman (as. Havel, Kropáček) – 48., 60. Feix, 2. Vávrů, 6. Murcko, 20. Koryťák (as. P. Lemberger 2, Ryšavý, Murcko, M. Lemberger). Sudí: Řehoř – Sýkora. Vyloučení: 2:1, navíc Procházka (Drahonice) 10´OT. Bez využití. Diváků: 25.

CEHNICE – KATOVICE 15:5 (5:3, 6:0, 4:2). Tým SK Diorit Strakonice do utkání nastoupil poprvé pod staronovým názvem Sokol Cehnice a premiéra se mu náramně vydařila. Zápas se stal až nečekaně jednostrannou záležitostí Cehnic, které hrály s velkou chutí. Nebýt Burdy v katovické brance, rozdíl ve skóre by byl ještě vyšší.

Branky: 9., 18., 22., 40. Kolman, 16., 20., 44. Král, 39., 46. Krejčík, 15. Čadek, 21. Vlček, 23. Polák, 27. Řehoř, 44. Poláček, 51. Staněk (as. Řehoř, Poláček 5, Polák 4, Král 3, Frček, Čadek, Boška 2, Vlček, Kolman, Srb) – 3., 40. Krůček, 14., 49. Milan Müller, 13. Lusk (as. Milan Müller 2, Kotek, Kuncipál). Rozhodčí: Vacek – Škoda, Vlk. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:1. Oslabení: 0:1. Diváků: 50.