Výsledky

4. kolo

08.11.2011 20:10

LUBY - SUŠICE 13:2 (4:1, 4:0, 5:1)
V derby Luby svému tradičnímu soupeři uštědřili nejvyšší porážku ze vzájemných duelů posledních let. Sušice přijela do Klatov pouze s 10 hráči v poli, Luby měly připraveny 3 pětky, poprvé za ně v sezóně nastoupil Martin Vlček, který svým pohybem hru Lub určitě oživil.
Luby šly brzy do vedení, když již ve 3.minutě využily přesilovku, Radek Pikhart mířil z prostoru mezi kruhy přesně do horního růžku. Na 2:0 zvyšoval bombou opět z pozice mezi kruhy obránce Jan Hůla. Na 3:0 pak v 10.minutě Malát. Sušice ve stejné minutě dokázala snížit Šlaisem, který jinak nastupuje na pozici brankáře, nahrával Korál. Skóre první třetiny završil gólem na 4:1 Jakub Spurný po přihrávce R. Pikharta. Tentýž hráč přidal ve druhé třetině další dvě branky a završil tak hatrick. Další branky přidali za Luby ještě Martin Vlček a z pozice obránce Pavel Hůla, při jehož brance si připsal již 4.asistenci v zápase Petr Malát. Ve 36. minutě putoval za opakované protesty předčasně do kabin sušický Petr Lemberger.
Suąice dokázala na začátku třetí třetiny zkorigovat výsledek gólem Zahálky, víc již nepředvedla a doplatila naopak na nedisciplinovanost a protesty svých hráčů. Luby v závěrečné třetině přidaly dalších pět branek. Ve 45.min dorážkou předchozí střely zvyšoval na 9:2 Kamil Pikhart. 10.branku v téže minutě přidal Radek Pikhart po asistenci Maláta, následně po vyšachování susičké obrany přidával další branku Topinka. O minutu později opět po rozborce sušických beků vč. brankáře do prázdné branky po rychlém protiútoku David Janoušek. Krátce na to šel předčasně do sprch za nesportovní chování sušický Blažek. Skóre zápasu uzavřel v přesilovce v 56. minutě Karel Kašpar, který pohodlně do prázdné branky dorážel střelu Rajšla od modré.
Sušičtí se v závěru "blýskli" už jen faulem Korála na Pavla Hůlu, který naštěstí nájezd kolenem ustál bez zranění. Korál poté putoval za tento zákrok rovněž předčasně do sprch. Sušičtí tak dohrávali poslední dvě minuty jen se 7 hráči v poli.
Luby si po neúspěšném vstupu do sezóny připsaly druhou výhru v řadě.

Branky: Spurný 3, Radek Pikhart 2, Jan Hůla, Malát, Pavel Hůla, Topinka, Kamil Pikhart, Vlček M., Kašpar, Janoušek - Šlais, Vávrů.

Rozhodčí: A. Peksa, Plánička, Jindra. Diváků: 50.

DRAHONICE - KATOVICE 4:3 (2:1, 2:1, 0:1). Utkání bylo vyrovnané, jak naznačuje skóre jednotlivých třetin, a napínavé až do závěrečné sirény. Ozdobou zápasu byly výborné výkony brankářů Burdy (Katovice) a Horažďovského (Drahonice). Katovičtí si ještě v poslední minutě při hře bez gólmana vytvořili dvě velké šance, ale Drahoničtí i s trochou dávky štěstí nakonec těsné vítězství udrželi.

Branky: 7., 17. Antoš, 33. Havel (as. J. Maroušek 2, Antoš, Havel, Čadek) - 7., 42. Milan Müller, 31. Burget (as. Hynek, Chrenšč, Král, Kalečík). Rozhodčí: Vondráček - Krejčí, Sýkora. Vyloučení: 4:5, navíc Milan Müller a Hrubec (oba Katovice) 10´OT. Využití: 0:1. Diváků: 50.

HORAŽĎOVICE - DIORIT 8:3 (1:1, 4:1, 3:1). Diorit stačil se soupeřem držet krok pouze první třetinu. Potom už byly Horažďovice lepším týmem a v pohodě navyšovaly skóre.

Branky: 30., 46. Jílek, 11. Přerost, 21. Blovský, 22. Luboš Sosna, 34. Sýkora, 44. Lukáš Sosna, 47. Chovítek (as. Finger 2, Dlouhý, Funda, Lukáš Sosna, M. Sosna) - 4. Staněk, 37. Řehoř, 42. Polák (as. Boška 2, Řehoř, M. Bažata). Rozhodovali: F. Vavruška - Šebesta, Vacek. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:2. Diváků: 30.

3.kolo

31.10.2011 11:11

Katovice - Luby 4:6 (1:4; 1:1; 2:1)

O svém vítězství rozhodli Luby koncentrovaným nástupem do utkání, když v první třetině posílený tým Katovic přehráli 4:1. Vítězství je  o to cennější, že Luby odjížděli k utkání ve značně kombinované sestavě, pouze se 4 obránci a 8 útočníky.

V první třetině se Katovice sice tlačily do útoku, ale občas zapomínaly bránit a toho Luby využily, když se tentokráte už konečně dařilo proměňovat vypracované šance. Skóre zápasu otevřel nestárnoucí Karel Kašpar, když dotlačil puk do branky po průniku R. Pikharta. Katovice sice brzy vyrovnaly, ale na další  2 branky Jakuba Spurného, který nejprve skoroval střelou z mezikruží a poté dorážkou střely Maláta, a Šimka už v 1. třetině nedokázaly odpovědět.  I v 2. třetině se Katovice snažily dostat Luby pod tlak, podařilo se jim z přesilovky snížit, ale do šaten šly Luby opět s třígolovým náskokem, když po příhře R. Pikharta tečoval do horního růžku Rajšl. V závěrečné třetině utnul snahu Katovic o návrat do utkání bombou od modré čáry lubský kapitán David Janoušek. Za zmínku ještě stojí přesilovka Lub 5:3, kdy katovický brankář odolal i s notnou dávkou štěstí. V závěru utkání pak přece jenom Katovice 2 góly korigovaly skóre, ale ani k závěrečné power play se už nedostaly.

Branky: Kašpar (R. Pikhart), Spurný (R. Pikhart), Spurný (Malát), Šimek (Rajšl), Rajšl (R. Pikhart), D. Janoušek (Spurný).