HC Strakonice B -  Katovice 7 : 3     (   1  :   0,    3  :   2,    3  :   1)

Horažďovice - Drahonice     5 : 5    (    1  :   3,    1  :   2,    3  :   0)

11. KOLO

19.01.2018 11:49

Katovice – Luby 7:4 (2:2, 4:1, 1:1)

Luby nepřevedly výkon jako minulý týden pro Drahonicím. Jejich hra byla plná nepřesností a chyb, domácí byli hokejovější a zaslouženě vyhráli.

Luby šly do vedení brankou Kašpara po přihrávce Maláta ve 4.min. Domácí však brzy vyrovnali, když si Jílkův pokus zpoza branky nešťastně srazil za svá záda hostující brankář Lavička. Ve 12.min vrátil hostům vedení Spurný, ale domácí opět brzy srovnali zásluhou Hodánka.

Ve druhé třetině hosté nakupili spoustu chyb v obranném pásmu a rozehrávce a domácí je v rozmezí deseti minut potrestali čtyřmi brankami. Za Luby snižoval v 38. min na 6:3 opět Spurný. V 47. min snížil na 6:4 Hájek, který se po mnoha šancích konečně prosadil proti domácímu brankáři Špilerovi. Ale o minutu později vrátil Katovicím tříbrankové luxusní vedení svým třetím gólem v zápase nejlepší hráč domácích Hodánek. Zbývající minuty zápasu se již nic nestalo. Hosté již nenašli síly na závěrečný atak. A tak domácí Katovice v pohodě dovedli zápas do vítězného konce.

Branky: Hodánek 3, Jílek 2, Poláček, Němec – Spurný 2, Kašpar, Hájek. Vyloučení: 1:2. Rozhodčí: Vavruška – Rataj, Němec.

Drahonice - HC Strakonice B   4:8 (3:3, 0:2, 1:3)